Europos videoedukacijos forumas 2009 Naujienos
Europos videoedukacijos forumas 2009

Šių metų rugsėjo 18-19 dienomis Vilniuje įvyks Europos videoedukacijos forumas. Tai pirmasis judančių vaizdų edukacijos projekto „Viducate" renginys. Tarptautinio projekto, kuriame Lietuvą atstovauja VšĮ „Meno avilys", tikslas yra nustatyti jau egzistuojančias bei atrasti naujas judančių vaizdų galimybes ir formas edukacijos procesuose bei inicijuoti tarptautinį videoedukacijos tinklo susikūrimą.

 

Šių metų rugsėjo 18-19 dienomis Vilniuje įvyks Europos videoedukacijos forumas. Tai pirmasis judančių vaizdų edukacijos projekto „Viducate" renginys. Tarptautinio projekto, kuriame Lietuvą atstovauja VšĮ „Meno avilys", tikslas yra nustatyti jau egzistuojančias bei atrasti naujas judančių vaizdų galimybes ir formas edukacijos procesuose bei inicijuoti tarptautinį videoedukacijos tinklo susikūrimą. VšĮ „Meno avilys" šiame projekte dalyvauja drauge su partneriais iš septynių Europos valstybių.

Europos videoedukacijos forumą sudaro dvi dalys: forumas, draugėn subursiantis Lietuvos, Austrijos, Baltarusijos, Ispanijos, Jungtinės karalystės, Kipro, Švedijos, Vengrijos, Vokietijos videoedukacijos specialistus, medijų aktyvistus, teoretikus bei pedagogus, ir Lietuvos mokytojams skirtas videodarbų kūrimo seminaras „Judančių vaizdų dramaturgija", kurį ves tarptautinė lektorių komanda. Abu renginiai atskleis šių metų „Viducate" projekto temą „judantys vaizdai ir kūrybiškumas".
VšĮ „Meno avilys" ir „Viducate" projekto komanda maloniai kviečia dalyvauti bei pasidalinti savo mintimis, patirtimi ir idėjomis.

 

Daugiau informacijos apie  renginio programą ir registraciją rasite čia
 

Projekto „Viducate" koordinatorius: „Kulturring in Berlin e.V."
Renginio organizatorius: VšĮ „Meno avilys"

Projektą remia ES Mokymosi visą gyvenimą programa ir LR Kultūros rėmimo fondas